İçeriğe geç
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Şartlar ve koşullar

Kişisel verileriniz, çerez dosyalarınız ve genel olarak gizliliğiniz ile yakından bağlantılı oldukları için şartlar ve koşullarımızı dikkatlice okumalısınız.

İnternette yanlış bilgilerin yayılmasıyla mücadele etmek benim için en önemli önceliktir. Tüm içeriğim bir profesyonel tarafından düzenlenir ve harici bir doğruluk kontrol hizmeti tarafından kontrol edilir.
Olgu kontrolü, raporlamanın doğruluğunu ve gerçekliğini sağlamak için bilgileri doğrulayan bir prosedürdür. Doğruluk kontrolü, yayından önce veya sonra yapılabilir. Dahili doğruluk kontrolü, yayıncı tarafından kurum içinde gerçekleştirilir; harici doğruluk kontrolü üçüncü bir tarafça gerçekleştir

www.howafricatweets.com Özel politika

Öncelikle size bazı haberler, reklamlar göndermek ve sitemizdeki tüm güncellemelerden haberdar olmanızı sağlamak için e-posta adresinizi rica ediyoruz. Ancak, onları almak istemiyorsanız, bildirimlerimizden çıkabilirsiniz ve size artık hiçbir şey göndermeyiz.

Ayrıca, platformumuzu geliştirmek için müşterilerimizin tercihlerini ve favori site özelliklerini analiz etmemize yardımcı olan bazı dosyalar kullanıyoruz. Bu bilgileri kimseyle paylaşmıyoruz, sadece sitemizin işlevselliğinin refahı için kullanıyoruz.

www.howafricatweets.com Çerez Dosyaları

Tanımlama bilgileri, siteyi herkes için daha uygun hale getirme aracımızdır. Bu dosyalar, sitemizdeki oylarınız, yorumlarınız ve diğer eylemleriniz hakkında bilgiler içerir. Türkiye sitesinde Çevrimiçi Bahis kalitesini artırmayı kolaylaştırıyorlar .

www.howafricatweets.com Telif Hakkı Sözleşmesi

Sitemizde yer alan bilgiler ücretsizdir ve yalnızca orijinal yazarlar olarak bize atıfta bulunmanız halinde diğer kaynaklarda kullanılabilir. Sitemizden verilerin başka şekillerde yayılması ve çalınması yasaktır.

Dış bağlantılar

Bazen dış kaynaklardan gelen bilgileri işaret ederek kullanırız. Bu, telif hakkının ihlal edilmediği anlamına gelir.

Yazar

DMCA compliant image